Tel. 606 117 645, 77 481 82 16, ul. Jana Pawła II 3, gabinet@dentystakedzierzyn.pl

Nasz zespół

Dr Jerzy Frączek

Dr Jerzy Frączek

Dr Jerzy Frączek, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

Po ukończeniu studiów odbył staż w Poliklinice Wojskowej w Warszawie, gdzie kierownikiem był jeden z nestorów polskiej stomatologii prof. Andrzej Obersztyn. Był to doskonały start dla młodego lekarza - dobry sprzęt, materiały oraz przede wszystkim doskonali specjaliści pod okiem których miał przyjemność i satysfakcję rozpocząć swoją drogę zawodową. Po stażu pracował w Krakowie, gdzie uzyskał specjalizację ze stomatologii ogólnej w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Następnie pracował w Jednostce Wojskowej oraz w Opolskiej Spółdzielni Lekarsko-Dentystycznej w Kędzierzynie-Koźlu.

W roku 1997 założył prywatny gabinet dentystyczny FRĄDENT który systematycznie unowocześnia do chwili obecnej.

Ukończył wiele kursów z zakresu endodoncji oraz protetyki stomatologicznej w Polsce oraz za granicą. Jako pierwszy lekarz w Kędzierzynie-Koźlu wprowadził do swojego gabinetu mikroskop operacyjny oraz radiowizjografię do leczenia endodontycznego.

Swoją pasję do stomatologii przekazał również swoim dzieciom, które również są lekarzami stomatologami i obecnie pracują wspólnie w gabinetach pod nazwą IMPLANT-DENT.Wróć na górę