Tel. 606 117 645, 77 481 82 16, ul. Jana Pawła II 3, gabinet@dentystakedzierzyn.pl

Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta

Pacjent i jego dobre samopoczucie w gabinecie są dla nas najważniejsze. Dbamy o to, aby każdy pacjent czuł się u nas komfortowo. Dlatego na pierwszej wizycie zwracamy dużą uwagę na Państwa oczekiwania oraz obawy z nią związane.

W celu zapewnienia wysokiego standardu przestrzegamy ściśle określonych procedur. Przeprowadzamy wywiad dotyczący ogólnego stanu zdrowia, przebiegu dotychczasowego leczenia w innych gabinetach i doświadczeń z tym związanych. W uzasadnionych przypadkach wykonujemy zdjęcia rentgenowskie punktowe i pantomograficzne. Ułatwiają one wykonanie prawidłowego i dokładnego planu leczenia.

Staramy się, aby zaplanowane leczenie odbywało się zgodnie z ustalonym planem, gdyż w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość oferowanych usług. Kompleksowe plany leczenia wykonywane są na konsultacjach w oparciu o zdjęcia RTG, modele diagnostyczne, oraz zdjęcia wykonywane kamerą cyfrową.

Jeśli Państwo nam zaufają to dzięki połączeniu wiedzy i umiejętności wysoko wykwalifikowanego personelu oraz jakością urządzeń i materiałów stomatologicznych sprawiamy, że rzeczy pozornie niemożliwe stają się możliwe.

Wróć na górę